حریم خصوصی

 

 

 

فروشگاه ما به حریم شخصی کاربران احترام می‌گذارد و تمامی اطلاعات شما که برای خدمات‌رسانی دریافت می‌شود ، نزد ما محفوظ می‌ماند . فعالیت‌های ما قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک است و به همین خاطر دسترسی به اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی در چارچوب مقررات مربوطه صورت می‌پذیرد.

اطلاعات شما شامل نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی، هنگام ثبت‌نام، دریافت شده و آدرس، ایمیل و شماره تماس جهت دریافت خدمات، مکاتبات و پاسخ‌گویی‌ها در پروفایل شما ثبت می‌شود .

همچنین این امکان وجود دارد که نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای دریافت سفارش در اختیار ما قرار دهید که در این‌صورت تنها در همین زمینه از این اطلاعات استفاده خواهد شد .

هویت شخصی کاربران نزد ما محرمانه است و اطلاعات شخصی شما به هیچ شخص دیگری منتقل نمی‌شود .

مورد استثنا تنها هنگامی است که با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور، موظف باشیم اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهیم . در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ما  وجود ندارد و شما به صورت ضمنی با اعلام رضایت در استفاده از خدمات وب‌سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب کرده‌اید.

یادآوری این نکته ضروری است که نگهداری از رمز عبور و نام کاربری برای ورود به سایت ما برعهده شخص شماست و لازم است برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی آن را تنها نزد خود نگه داشته و برای دیگران افشا نکنید.

در صورتی که شماره تلفن همراه خود را به شخص دیگری واگذار کنید، این وظیفه برای شما متصور می‌شود که برای جلوگیری از سوءاستفاده یا مشکلات احتمالی، شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدید را ثبت کنید. بنابراین مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد اشاره‌شده باشد ، با شخص شماست .