قوانین و مقررات

 

 

 

از آنجا که فعالیت‌های ما منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است ، کاربران وبسایت نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه هستند .

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت‌نام ما درج کرده باشد و با این اطلاعات ، از خدمات ما شامل ثبت سفارش یا هرگونه خدمات دیگراستفاده کند.

تعریف مشتری طبق قانون تجارت الکترونیک به این شرح است : مشتری یا مصرف‌کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند .

این تعریف با توجه به این‌که وبسایت ما یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین تابع قانون تجارت الکترونیک است ، برای کلیه قوانین وب‌سایت معتبر است.

تعریف فروشنده

فروشنده ، شخصی حقیقی یا حقوقی است که کالای خود را در وب‌سایت ما عرضه کرده و به فروش می‌رساند .

انصراف از خرید و عودت وجه

در صورت انصراف از خرید یا مرجوع نمودن کالا ظرف مدت 24 ساعت کاری مبلغ به شماره حساب شما واریز خواهد شد ‌در این صورت لازم است که شماره شبای حساب یا کارتی را که با آن پرداخت انجام داده اید در درخواست انصراف سفارش خود از طریق صفحه تماس با ما برای ما بفرستید تا ظرف مدت 24 ساعت کاری مبلغ به حساب شما عودت و اطلاع رسانی در این مورد به شما صورت بپذیرد .

ضمنا حق انصراف تمامی سفارشات ظرف مدت 7 روز کاری پذیرفته می گردد که میتواند مورد مرجوعی را از طریق صفحه تماس با ما به ما اعلام نمایید . 

 

ارسال سفارش و مدت زمان

تمامی سفارشات شما ظرف مدت 24 ساعت کاری با توجه به نقطه مکانی شما از طریق پیک یا تیپاکس یا شرکت ملی پست ایران ارسال خواهد گردید هزینه ارسال تمامی سفارشات رایگان می باشد و حداکثر طی مدت 72 ساعت کاری به شما تحویل داده خواهد شد . 

فروشگاه ما به حریم شخصی کاربران احترام می‌گذارد و تمامی اطلاعات شما که برای خدمات‌رسانی دریافت می‌شود ، نزد ما محفوظ می‌ماند . فعالیت‌های ما قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک است و به همین خاطر دسترسی به اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی در چارچوب مقررات مربوطه صورت می‌پذیرد.

اطلاعات شما شامل نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی، هنگام ثبت‌نام، دریافت شده و آدرس، ایمیل و شماره تماس جهت دریافت خدمات، مکاتبات و پاسخ‌گویی‌ها در پروفایل شما ثبت می‌شود .

همچنین این امکان وجود دارد که نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای دریافت سفارش در اختیار ما قرار دهید که در این‌صورت تنها در همین زمینه از این اطلاعات استفاده خواهد شد .

هویت شخصی کاربران نزد ما محرمانه است و اطلاعات شخصی شما به هیچ شخص دیگری منتقل نمی‌شود .

مورد استثنا تنها هنگامی است که با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور، موظف باشیم اطلاعاتی را در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهیم . در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ما  وجود ندارد و شما به صورت ضمنی با اعلام رضایت در استفاده از خدمات وب‌سایت، حق هرگونه اعتراض را از خود سلب کرده‌اید.

یادآوری این نکته ضروری است که نگهداری از رمز عبور و نام کاربری برای ورود به سایت ما برعهده شخص شماست و لازم است برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی آن را تنها نزد خود نگه داشته و برای دیگران افشا نکنید.

در صورتی که شماره تلفن همراه خود را به شخص دیگری واگذار کنید، این وظیفه برای شما متصور می‌شود که برای جلوگیری از سوءاستفاده یا مشکلات احتمالی، شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدید را ثبت کنید. بنابراین مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد اشاره‌شده باشد ، با شخص شماست .